Bursa prefabrik ev

Bursa prefabrik ev

Bursa’da en uygun fiyatlarla prefabrik evler için bizimle iletişim kurun.

Prefabrik yapı en basit haliyle; parçaları önceden hazırlanıp birleştirilen yapılara denilmektedir. Son yıllarda talebin gittikçe arttığı ve inşaat sektöründe önemli bir yeri olan prefabrik yapıların ortalama ömrü 50 yıl kadardır. Okul, ev, hastane, depo, spor salonları gibi hemen her şey, prefabrik yapı şeklinde yapılabilmektedir. Günümüzde kullanım alanı gittikçe artan bu yapıların özellikleri ve avantajları ilgili yazımızda yer almaktadır.

Bizler Modern Prefabrik Yapı olarak sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak istiyoruz,

Prefabrik yapılar hem ekonomik hemde güvenlidir, deprem evleri olarak ülkemize giren prefabrik yapılar şimdi ülkemizde hızlı şekilde yayıldı ve yayla evi, bağ evi, bahçıvan evi, çoban evi, dinlenme evi, hazır ev, ucuz ev, en ucuz hazır ev gibi isimlerle anılmaktadır.

Bursa Prefabrik Evler

Bursa şehir merkezi içerisinde yer alan Nilüfer,OsmangaziYıldırım gibi ilçelerle beraber GemlikOrhaneliOrhangaziİnegölİznikKaracabey,KelesMustafakemalpaşa ilçelerinde ve köylerinde çok sayıda prefabrik evi tamamlıyoruz.

Tüm dünyadaki mimari trendleri, yapı yönetmeliklerini ve müşteri fikirlerini dikkate alan firmamız prefabrik tek katlı konutlarda standart projeler oluşturduğu gibi müşteri odaklı çalışmasıyla isteğe bağlı projeler de hazırlamaktadır.

Kaliteli ve uygun fiyatlı prefabrik ve konteyner yapılarımız ile sizlere farklı bir yaşam tarzı sunuyoruz

Prefabrik yapılar 9,9 şiddetine dayanıklı olarak yapılan zemin etüdü ve temel masraflarından sizleri büyük oranda kurtarmakla birlikte hafif ve yanmaz kırılmaz malzemesi ile deprem sel ve yangın gibi etkenlerden minimum düzeyde etkilenecek şekilde tasarlanmaktadır. Günümüz ekipman ve teknolojisi ile  bu yapılar özelleştirilerek iki katlı ve özel tasarım olarak villa tarzında yapılmaktadır içerisinde zemin tavan cam mutfak banyo gibi detaylar betonarme yapılarda yapılanlar gibi yapılabilmektedir. İçerisini istediğiniz şekilde dekore edebilirsiniz dış cephe ve çatı konusunda dilediğiniz şekilde dizayn ettirebilmeniz mümkündür veranda ve teras eklenebilir istediğiniz tüm değişiklikler yapılabilmektedir.

BursaTadilatcim.com
+90 542 588 07 32