Fayans

Bursa Tadilatcim  ekibi olarak 20 yıllık iş tecrübesi ile siz değerli bursa halkının hizmetindeyiz. Bursa fayans ustası ekibi banyo, tuvalet, mutfak, ıslak mekan ve diğer mekanlara fayans, seramik döşeme konusunda uzman bir ekiptir. Evinize yada iş yerinize özenerek almış olduğunuz fayansları nasıl ve ne kadara döşeteceğim diye düşünmeyin. Bursa fayans işçilik fiyatları konusunda sizlere yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. Bizler fayans ve seramik döşeme konusunda uzman bir ekibiz. Bizler için siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ön plandadır. Bursa fayans modelleri ve fiyatları bakımından çok beğenerek almış olduğunuz fayansların işçiliğini korkmadan bize emanet edebilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyat garantisi ile işçilik için bizleri arayabilirsiniz. Lütfen çok beğendiğiniz ve özenerek almış olduğunuz fayansları acemi ustalara döşetmeyin ve malzemenizi öldürmeyin. Banyo yenileme işlemi sırasında ihtiyaç olması halinde su tesisat ve su kaçak tespit ekibimizde vardır.

Bursa’da fayans ustası arayanlar lütfen profesyonel ekibimizle tanışmadan karar vermeyin. Bursa fayans ustası ekibi olarak modern, yeni model fayansları ve yeni trend ürünleri uygulamakta oldukça tecrübeli bir ekibimiz. Özellikle 60×120, 15×90, 40×80, 120×360 ölçülerindeki ürünleri korkmadan bize emanet edebilirsiniz. İstediğiniz tasarımları sizler için banyolarınıza veya ıslak zemin mekanlarınıza uygulayabiliriz. İstersenizde vitrafix döşeme yöntemi ile sıfır hata ile döşeyebiliriz.

Seramik

Bursa Tadilatcim ekibi olarak 20 yıllık iş tecrübesi ile siz Bursa’nın güzel halkının hizmetindeyiz. Bursa seramik ustası ekibi seramik döşeme, granit döşeme ve seramik granit döşeme konusunda uzmanlaşmış bir ekiptir. Siz değerli müşterilerimizin gerek iş yerleri olsun gerek evleri olsun her türlü seramiğin uygulamasını yapabiliriz. Seramik çeşitlerinden isterseniz büyük ebatlı ürünleri kullanabilirsiniz isterseniz parke görünümlü seramikleri kulanabilirsiniz. Bursa granit seramik ustası ekibimiz sizlerin zeminlere döşemek istediğiniz seramik desenlerini en güzel şekilde uygulayabiliriz.

Ofisler için hazırlanan ve yeni trendlerin başında gelen büyük boyutlu seramik uygulamalarını hiç bir hata yapmadan uygulayabiliriz. İster 60×120 cm ölçülerinde seramikleriniz olsun isterseniz 15×120 cm ölçüsünde seramikler olsun istersenizde 60×150 cm boyutunda granit seramik olsun tüm bu ürünleri gereken özveri ile döşeyebiliriz.

Bursa seramik ustası ekibimiz bursanın tüüm ilçe ve mahallelerinde hizmet vermektedir.

BursaTadilatcim.com
+90 542 588 07 32