Bursa Duşakabin

Bursa Duşakabin

Bursa ve ilçeleri Duşakabin 

Bursa duşakabin imalatçıları arıyorsanız bizden fiyat almadan karar vermeyin. Bursa kumla kurşunlu narlı karacaaali fıstıklı, kapaklı iznik mudanya armutlu bölgelerinde gemlik duşakabin olarak profesyonel hizmet sağlıyoruz.

Siz müşterilerimizin duşakabin ihtiyacını en kısa sürede, en kaliteli duşakabin malzemeleri kullanarak, her boyda duşakabin malzemeleri üretmekte ve banyonuzda ihtiyacınızı en güzel şekilde karşılamak suretiyle monte işlemini de yapmaktadır.

firma olarak olarak tüketici eğilimlerinin en kaliteli ürünü en ekonomik fiyatlarla almak ve üründen uzun vadede maksimum fayda sağlamak olduğunun, bunun yanı sıra günümüzdeki global ticaret anlayışı olan müşteri memnuniyetinin en önemli unsur olduğunun bilinci ve sorumluluğunu taşımaktayız

Firmamız ihtiyaçlarınıza paralel olarak her ebatta ve kalitede duşakabinler  malzemeleri üretmekte ve yerinde monte etmektedir.

Gelişen teknolojik gelişme ve yeniliklerle birlikte Türk Toplumu’nun da yaşam standartları, alışkanlıkları ve ihtiyaçları değişiklikler göstermektedir.

Duşakabin genelde görselliğe hitap eden bir yardımcı araç görevindedir. Duşakabin modelleri arasında camlı olarak da modeller mevcut bulunmaktadır. Ayrıca camların üzerinde bulunan kabartmalı, işlemeli ve oymalı model çeşitleri ile tasarım ve şıklık yaratmaması elde değil.

Duşakabin konusunda sizde eğer bir karar veremiyor iseniz firmaların sunduğu referans ve yardımcı tavsiye ekiplerinden yardım alabilirsiniz. Referans sistemi ile sizlere gösterilen duşakabin modelleri arasından daha önce o modeli seçerek yorumlarını bırakan ve memnuniyet, şikâyet gibi durum bilgilerini belirten ayrıca duşakabin fiyatları konusunda memnun kalıp kalmadığını bildiren bir bilgilendirme yazısıdır.

Firmalar tarafından 2010 yılında en çok tercih edilen duşakabin modelleri dışında verilenözgün tasarım hizmetleri en çok rağbet gören hizmetlerden olmuştur. Peki, nedir bu özgün ve bağımsız duşakabin modelleri tasarımı hizmeti? Bu hizmet sadece duşakabin yaptırmak isteyen kişilere kendi tasarımlarını, kendi yaratıcılıklarını ve renk beğenisinde kendi tarzını oluşturmanıza olanak vermektedir. Buna artı olarak seçtiğiniz duşakabin modelleri üzerinde bulunan cam süslemeleri nasıl bir tarz seçerek çizginizi yaratacağınızı belirlemektedir.

Duşakabin modelleri üretiminde duşakabin fiyatları da uygun tutulup kullanıcının cebini yormayacak şekilde piyasada pazarlanmaya başlamıştır. Duşakabinlerin üzerinde bulunan camlar duşta doğabilecek tehlikeler (kaymalar, düşmeler gibi) konusunda yaralayıcı olmayacak şekilde malzeme kullanımı sağlanmıştır. Duşakabin fiyatları piyasada bulunan boyut ve ebatlarına göre kapladıkları alan ve çevreledikleri metrekare ye göre hesaplanarak ücretlendirilmektedir. Sizde duşakabin modelleri konusunda elinde en geniş model seçeneği bulunan ve duşakabin fiyatları yönünden bütçenize en uygun firmayı seçerek onla çalışmanız en doğru tavsiye olacaktır
.
Bu gelişmeler yeni bir banyo ve duş kültürünün oluşmasında büyük rol oynamıştır. Bunun sonucunda duş kabinleri yada duşakabinler banyoların vazgeçilmezi haline gelmişlerdir.

Tüketicilerin banyolardaki duşakabinlerle ilgili teknik sorunlarının neler olduğunu tecrübelerimiz sayesinde bilmekteyiz ve bu sorunları ortaya çıkmadan çözebilmekteyiz.

Örneğin banyonun boyutunu ve rutubet yapma olasılığını hesaplayarak havalandırma ayarlarını ayarlayıp uzun yıllar sorun yaşamadan kullanabileceğiniz bir işçilik yapıyoruz.

Bir duşakabin ile ilgili olarak genel sorunları şöyle sıralayabiliriz;

 • Duşakabin raylı sisteminin çok çabuk bozulması, mekanik olarak verimsiz çalışması, yerinden çıkması
 • Duşakabin panellerinin su sızdırması
 • Duşakabin sisteminin tesisatla olan uyumsuzluğu
 • Duşakabinin banyo içerisindeki diğer beyaz eşyayı buhar ve nem açısından yeterince koruyamaması
 • Duş kabininin boyalarının buhardan ve nemden boyalarının dökülmesi
 • Duş kabini camlarının zamanla çatlaması

Peki Duşakabin alırken, seçerken ve monte ettirirken nelere dikkat etmeliyiz?

 • Duşakabin öncelikle ilk fonksiyonunu yerine getirmelidir.
 • Açılır kapanır bölmelerinin kullanılan malzemelerin kalitesi doğrultusunda rahat ve yumuşak çalışması.
 • Ortamı nemden, buhardan ve sudan koruyacak şekilde üretilmeli ve monte edilmelidir.
 • Silikon yada fitillerinin kaliteli olması zaman içinde çok çabuk sızdırma yapmaması.
 • Duş kabini üzerindeki boyanın yine kullanılan malzeme doğrultusunda atmaması .
 • Her duşakabin türünün kaliteli yada kalitesiz olanı mevcuttur.
 • Servis ve garantisi olup olmadığı öğrenilmelidir.
 • Duşakabin alırken üretici firmanın bu işteki tecrübleri, üretim yöntemi kullandığı malzemelerin niteliği
  ve sektörde ne kadar zamandır faaliyet gösterdiği gibi konular göz önünde bulundurulmalıdır.

Bereket Duş olarak duşakabin sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübemizle, portföyümüzdeki çok sayıda üretici firma bayiliği ile tüketici dostlarımıza fiyat-kalite parametrelerine uygun olan seçeneği sunabilme şansına sahibiz.

Duşakabinlerle ilgili merak ettiğiniz her ayrıntıyı web sitemizden elde edebilir yada bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

BursaTadilatcim.com
+90 542 588 07 32